Licencia

 

     

Vlastníme aktuálnu licenciu vydanú Krajským riaditeľstvom policejného zboru v Bratislave ktorá umožňuje montáž bezpečnostných systémov. Ak Vám akýkoľvek bezpečnostný systém namontuje „amatérska“ firma, nemusí byť tento systém spľňať bezpečnostné normy a ľahko bude páchatelom prekonaný. Nehovoriac o tom, že v prípade poistnej udalosti bude poisťovňa vyžadovať licenciu od firmy, ktorá zariadenie inštalovala.

Prečo my?

Lebo uvidíte na monitore živý obraz Vášho objektu ešte skôr, ako bude celý kamerový systém namontovaný. Pýtate sa, ako je to možné?

Zavolajte nám a my prídeme k Vám s kamerami a monitorom. Ukážkové kamery máme pripojené na dostatočne dlhom kábli a spolu nájdeme pre kameru vhodné umiestnenie. Takto Vám vieme nasimulovať obraz, aký uvidíte po úplnej inštalácii kamerového systému.

Viete, akú kvalitu obrazu Vám ponúka napríklad konkurenčná firma? Je možné, že po inštalácii kamery s malým rozlíšením zistíte, že nerozpoznáte tvár nasnímanej osoby na vzdialenosť päť metrov. Každá kamera môže byť osadená iným objektívom (s iným pozorovacím uhlom) a tak sa Vám môže stať, že lacná „noname“ kamera od nekvalifikovanej firmy nepokryje celý chránený priestor.

 

Prinesieme k Vám ukážkovú kameru za 60, 120, 200€ a takto uvidíte Váš priestor priamo na 22" LED monitore. Ak si vyberiete našu firmu, namontujeme Vám presne to, čo ste videli v ukážke na stretnutí a tak Vás nečaká po montáži žiadne prekvapenie.

Máme certifikát

Sme držiteľmi platnej LICENCIE vydanej krajským policajným riaditeľstvom v Bratislave, ktorá nám povoľuje montáž zariadení slúžiacich na zabezpečenie a monitorovanie objektov.

Žiadne nekvalitné zariadenia

Montujeme len kvalitné kamery značky:

Radovan Mišík - HIKVISION

Vzdialené ovládanie systému

Zobrazte si obraz z Vašej kamery na Vašom notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne kdekoľvek na svete.

FOOTER

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radovan Mišík - Mobil: 0908 814 530, Email: camerasystemsk@gmail.com